merak-ettikleriniz

CARDPLUS, dünyanın her yerinde geçen, uluslararası geçerliliğe sahip KKTC’nin ilk chipli MasterCard’tıdır.

security

Güvenilir

Chipli ve şifreli olmasından dolayı KKTC’nin en güvenilir kredi kartıdır. Müşteri tarafından belirlenen şifre sayesinde güvenlik en üst seviyededir. Belirlenen şifreyi müşteriden başka hiç kimse bilmemektedir. Bu da kartın kaybolma ve çalınması durumlarına karşı ekstra bir güvenlik önlemi oluşturmaktadır.

Cardplus ister kredi kartı, isterseniz banka kartı olma özelliğine sahiptir. Bu sayede  müşterilerimiz, Cardplus kredi kartlarına istedikleri alacaklı hesaplarını bağlayarak kartlarını aynı zamanda banka kartı olarak da kullanabilmektedirler.

Detaylar

cardplus_creditcardEk Kart İmkanı

Hizmette sınır tanımayan Cardplus, Ek Kart verme olanağına da sahiptir. Böylece asıl kart sahibi müşterilerimize istediği kadar kişiye ek kart verme olanağını tanımaktadır.

atm

ATM Desteği

Cardplus KKTC’de ve tüm dünyadaki ATM’lerde  para çekme olanağı sağlamaktadır. Müşterilerimiz tüm dünyadaki ATM’lerden 365 gün 24 saat yararlanabilmektedirler.

Detaylar

Bedava Alışveriş

Müşterilerine, yaptığı alışverişleri taksitlendirme olanağı sunan Cardplus, yapılan alışverişlere PlusPuan vermektedir. Böylece müşterilerimiz kazanılan PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansına sahiptirler.

Cardplus Yurtdışı Rehberi

Cardplus, yurtdışı için de geçerli olan ayrıcalıklı hizmetleri ile yurdışındayken de hayatınızı kolaylaştırıyor…

Detaylar

ATM Para Çekme Limiti

20,000₺ Para çekme limitimizle 200’den fazla ATM noktamız ile ihtiyaçlarınızı Cardplus Kartınızla anında karşılayın!

  • Tek seferde en fazla 40 banknot alınabildiği için para çekme işleminizi parçalı tutarlar halinde yapmanız gerekebilmektedir.

Tüm bunların yanında..!

campaigns

Şu an hizmetinizde olan kampanyalarımızdan ve yenilikçi fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz…