Anneler Günü Kampanyası

Kampanya Detayları;

1 Mayıs 2023 – 20 Mayıs 2023 tarihleri arasında; Cardplus poslarında yapılan her 200 TL ve üzeri alışverişler için verilecek şans numarasından yapılacak çekiliş ile 5 kişiye Çelebi Garden’da 2 gece 3 gün çift kişilik tatil kazanma fırsatı.

Artı taksit kampanyası 1 Mayıs 2023 – 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde, çift taksitlere +4 taksit uygulanacaktır.

Cardplus Tarım Kart sahipleri, Basic Kart sahipleri, dönemsel gecikmede olan kartlar, Cardplus üye banka Genel müdür ve yrd. ve YK üyeleri, Cardplus Kart Merkezi YK ve personeli bu kampanyadan yararlanamaz.

Kapatılan kartlar bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya çekilişi 22 Mayıs 2023 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Talihliler Cardplus Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak bilgilendirilir ve belirlenen süre zarfında aranmayan hediyeler yedek talihliye aktarılır.

Kazanılan hediye 30 Haziran 2023 tarihine kadar talihli tarafından rezervasyonu yapılarak kullanılmalıdır. Kampanya içeriği 2 gece 3 gün konaklama olacak şekilde Tam pansiyonu (Sabah/Öğle/Akşam Yemeği) kapsamaktadır. 90dk lık Şarap tadım turu yine tatil içerisine dahildir.

Cardplus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.