ortak-odeme

GÜVENLİ ORTAK ÖDEME SAYFASI

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Cardplus E-ticaret’in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Cardplus güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Cardplus tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Cardplus Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Böylece siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır.

Niçin Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

  • Ödeme işlemleri için mağaza yazılımı tarafında karmaşık ayarlar yapılması gerekmeyecektir.
  • Ödeme sistemi entegrasyonu için özel ayarlar ve programlar yüklenmesi gerekmeyeceğinden, özel bir hosting (barındırma) paketi alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
  • Site için SSL sertifikası alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Cardplus 128 bit SSL sertifikasını kullanmaktadır.
  • Ödeme Sayfası’nın bakımı ve güvenliği Cardplus tarafından sağlanmaktadır.
  • Müşteriler Cardplus sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapacaklardır.